Famous
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Famous

Sve o poznatim facama...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 "Mi Generacion", "BL" i "Carrousel

Go down 
АуторПорука
Una Hadita
Admin
Una Hadita


Број порука : 132
Join date : 22.05.2008

"Mi Generacion", "BL" i "Carrousel Empty
ПорукаНаслов: "Mi Generacion", "BL" i "Carrousel   "Mi Generacion", "BL" i "Carrousel Icon_minitimeSat May 24, 2008 1:39 pm

http://www.beatrizluengo.net/discografia/migeneracion.jpg[/img]

Album izdat 2005. godine za Universal Music.

Sadrži 12 pesama:

Mi generación
Lejos de ti
Hit-Lerele
Ná de ná
Dos gardenias
The 60thies
Escape
Quién soy yo
África
No quiero estar
May yo lo
Sola frente a ti

`Mi Generación` sadrži razne ritmove počev od r&b-a, crnacke muzike, repa i hip-hopa sve do flamenka. Na cd-u joj gostuju Yotuel Romero i Ruzzo iz grupe Orishas.

"Htela sam da imam što više slobodnog vremena za ovaj projekat nisam želela da ga uradim na brzinu. Morala sam da radim sa muzičarima i producentima i onda to sve da odradim u studiju što opuštenije, bez ikakvog pritiska" - rekla je Bea.

"Ne mislim da sam uradila savršen projekat već sam komponovala svaku pesmu onako kako sam se osetila u datom trenutku, na autentičan način, pokazujući ljudima kako ja to radim na svoj način. Kada su me ljudi pitali zašto sam počela sama da radim, iskreno sam im odgovorila da sam se osećala prazno iznutra, plašila sam se da ću postati drugačija, ono što ja nisam."

"Mi Generacion", "BL" i "Carrousel Beatrizluengo

Album izdat 200g. godine za Az.

Sadrži 12 pesama:

África (con Sir Samuel - Saian Supra Crew)
Dos gardenias
Hit lerele (con Yotuel Romero "Orishas")
Mai yo lo (con Ruzzo "Orishas")
Quien soy yo (versión Francia)
60's
Sola frente a ti
Go away
No quiero estar
Mi generación
Lejos de ti
Ná de ná

`BL` je album kao i `Mi generacion` ali sadrzi nove pesme kao i stare ali na francuskom posto je namenjen za francusko trziste. Drugacija verzija pesme `Africa`, pesma koji je pisao Justin `Go away` i mnoge druge vise ili manje poznate pesme.

"Mi Generacion", "BL" i "Carrousel Carrousel

Sadrži 10 pesama:

Malgastaste
Pretendo hablarte
Dime
Momentiko
Barranquilla
Luna
Precisamente ahora
Y sólo fui
Coloeur cafe
Candela

"Carrousel" je njen drugi album kojim se vraca na velika vrata da opet osvoji Spansku scenu. Album je radjen u stilu `60-tih, producent kao i uvek Yotuel, a sniman je u NY. Album je nastao u Francuskoj, tacnije textovi su pisani od strane Bee kojoj je nedostajala kuca dok je zivela u FR.
Назад на врх Go down
http://famous.niceboards.net
 
"Mi Generacion", "BL" i "Carrousel
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Famous :: ♥Pevacice♥ :: ♦Beatriz Luengo♦-
Скочи на: